
Magnetta MPW501-1.6A жоғары қысымды тазартқыш
- Бар
- Коды:MPW501-1.6A
40 000 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Magnetta MPW501-1.6A жоғары қысымды тазартқышымен тазалық пен өнімділік әлеміне қош келдіңіз! Бұл қуатты құрал Шымкенттегі ең күрделі тапсырмаларды оңай орындай отырып, кез келген бетті тиімді жууды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Қуат және тиімділік: Magnetta MPW501-1.6A жоғары қысымды тазартқышпен қуат әлеміне еніңіз! Қуатты қозғалтқышы және жоғары қысымы бар бұл құрал көп күш жұмсамай-ақ жылдам және тиімді жууды қамтамасыз етеді. Әмбебап қолдану: Көлік жуудан бастап ғимараттың қасбеттері мен террассаларын тазалауға дейін - Magnetta MPW501-1.6A әртүрлі жуу тапсырмалары үшін өте қолайлы. Қандай бетті тазалағыңыз келсе де, бұл құрал тапсырманы орындайды. Пайдаланудың қарапайымдылығы: Күрделі параметрлер мен нұсқауларды ұмытыңыз - Magnetta MPW501-1.6A сіздің жайлылығыңыз бен ыңғайлылығыңызды ескере отырып жасалған. Оның интуитивті интерфейсімен және оңай орнатылуымен сіз уақыт пен энергияны үнемдей отырып, жууды бірден бастай аласыз. Қолданылуы: Magnetta MPW501-1.6А - Шымкенттегі тазалық пен тәртіпті сақтаудағы сіздің адал көмекшіңіз. Ол әртүрлі беттерді оңай және жылдам тазалауға көмектеседі, бұл сіздің өміріңізді жеңілдетеді және ыңғайлы етеді. Magnetta MPW501-1.6A жоғары қысымды тазартқышпен өміріңізді жеңілдету мүмкіндігін жіберіп алмаңыз! Бүгін тапсырыс беріңіз және Шымкенттегі жұмысының лезде нәтижелерінен ләззат алыңыз!
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Magnetta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 8.6 кг |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 353х282х782 мм |
| Жоғары қысымды шлангтың ұзындығы | 5 м |
| Жуғыш затты пайдалану | Иә |
| Кабель/желілік бау | 5 м |
| Дөңгелектер | Иә |
| Макс. қысым, бар/мПа | 120 Бар |
| Қуат | 1600 Вт |
| Кернеу, Жылы | 220 Жылы |
| Қондырмалар | Жоғары қысымды тапанша |
| Номиналды қысым | 90 Бар |
| Номиналды ағын | 6 л/мин |
| Суды жылыту | Жоқ |
| Жуғыштың жұмыс істеу принципі | Электрлік |
| Қаптаманың өлшемі, мм | 320X320X500 |
| Су шығыны, л/сағ | 360 |
| Тасымалдауға арналған тұтқа | Бекітілген |
| Функциялары мен ерекшеліктері | Ыдыстан су алу |
- Бағасы: 40 000 ₸
