
Сибртех ПМ-40 көпіршікті деңгейлі лазерлік қашықтық өлшегіш 38010
- Бар
- Коды:38010
14 200 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ПМ-40 38010 көпіршікті лазерлік қашықтық өлшегіш - бұл кәсіби құрылысшылар мен әуесқойларға арналған құрал. Өлшеулердің жоғары дәлдігінің және көпіршіктердің ыңғайлы деңгейінің арқасында сіз объектіге дейінгі қашықтықты тез және дәл анықтай аласыз, сонымен қатар беттің көлденеңдігін тексере аласыз. Ерекшеліктері: Өлшеулердің лазерлік дәлдігі. Көлденеңдігін тексеру үшін кіріктірілген көпіршік деңгейі. Пайдаланудың қарапайымдылығы және сенімділігі. Артықшылықтары: Жылдам және дәл өлшеулер. Беттің көлбеулігін ыңғайлы тексеру. Кәсіби және үйде пайдалануға жарамды. Қолданылуы: Құрылыс, жөндеу, интерьер дизайны және қашықтықты және көлденеңдікті дәл анықтау қажет басқа тапсырмалар үшін өте қолайлы. Өнім туралы қызықты деректер: Сибртех PM-40 сізге дәл өлшемдерді және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Бұл лазерлік қашықтық өлшегіш құрылыста және күнделікті өмірде сіздің сенімді көмекшіңіз болып табылады. Сибртех PM-40 көпіршікті лазерлік қашықтық өлшегішке дәл қазір тапсырыс беріңіз және құрылыста немесе үйде жұмысыңызды жеңілдетіңіз!
| Қосымша функциялары | |
|---|---|
| Ауданды есептеу | Иә |
| Негізгі | |
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.121 кг |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 167х132х30 мм |
| Жұмыс температурасының диапазоны, ºС | 0-ден +40 °С-қа дейін |
| Толқын ұзындығы, Нм | 650 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Қоректендіру элементтерінің саны мен кернеуі | 2х1,5Б |
| Мах өлшеу қашықтығы | 40 м |
| Үздіксіз өлшеу | Иә |
| Мах және min мәндерін анықтау | Иә |
| Тамақтандыру | AAA/қызғылт(R03;LR03;FR03) |
| Қателік, мм | ±2 мм |
| Көпіршікті деңгей | Иә |
| Функциялары мен ерекшеліктері | Иә |
- Бағасы: 14 200 ₸




