
Лазерлік деңгей MATRIX ML01T 35063
- Бар
- Коды:35063
21 000 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MATRIX ML01T 35063 лазерлік деңгейі - бұл құрылыс жұмыстарын орындау кезінде жоғары дәлдік пен сенімділікті қамтамасыз ететін заманауи құрал. Оның көмегімен сіз беттерді оңай және жылдам тегістеп, түзу сызықтар жасай аласыз. Ерекшеліктер: Дәл және жарқын лазер сәулесінің жұмыс қашықтығы 15 метрге дейін Режимдерді таңдау мүмкіндігі: көлденең, тік, көлденең Ықшам және жеңіл корпус пайдаланудың қарапайымдылығы үшін Артықшылықтары: Жылдам және дәл орнату Сөрелерді орнату, жақтауларды бекіту, қабырғалар мен төбелерді төсеу үшін өте қолайлы Жоғары өнімділіктің арқасында уақыт пен күш-жігерді үнемдейді Пайдаланудағы беріктік пен сенімділік Қолдану: MATRIX ML01T 35063 лазерлік деңгейі құрылыста, жөндеуде, интерьерді әрлеуде, плиткаларды төсеуде және дәл туралау мен өлшеуді қажет ететін басқа құрылыс жұмыстарында пайдалану үшін өте қолайлы. Өнім туралы қызықты деректер: MATRIX ML01T 35063 шаң мен ылғалдан қорғаудың жоғары дәрежесіне ие, бұл кез келген жағдайда сенімді өнімділікті қамтамасыз етеді. Жеңіл және ықшам дизайн оны тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы етеді. MATRIX ML01T 35063 лазерлік деңгейімен құрылыс жобаларыңызды жақсартыңыз! Оны қазір сатып алыңыз және жұмысқа сенімді көмекші алыңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптама түрі | сөмке |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 610х120х115 мм |
| Шағылыстырғышпен/шағылыстырғышсыз өлшеу қашықтығы | 10 м |
| Толқын ұзындығы, Нм | 650 нм |
| Қорғау | IP20 |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Тамақтандыру | AA/саусақ(R6;LR6;FR6) |
| Дәлдігі , мм | ± 0,5 мм/м |
- Бағасы: 21 000 ₸









