
Лазерлік деңгей MATRIX 35007
- Бар
- Коды:35007
5 500 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MATRIX 35007 лазерлік деңгейі - құрылыс жұмыстарын орындау кезінде ең жоғары дәлдік пен сенімділікті қамтамасыз ететін инновациялық құрал. Оның көмегімен сіз беттерді оңай және жылдам тегістеп, түзу сызықтар жасай аласыз. Ерекшеліктер: Жарқын және дәл лазер сәулесінің жұмыс қашықтығы 30 метрге дейін Режимдерді таңдау мүмкіндігі: көлденең, тік, көлденең Ықшам және жеңіл корпус пайдаланудың қарапайымдылығы үшін Артықшылықтары: Артық күш жұмсамай жылдам және дәл орнату Сөрелерді орнату, жақтауларды бекіту, қабырғалар мен төбелерді төсеу үшін өте қолайлы Жоғары өнімділіктің арқасында уақыт пен күш-жігерді үнемдейді Пайдаланудағы беріктік пен сенімділік Қолдану: MATRIX 35007 лазерлік деңгейі құрылыста, жөндеуде, интерьерді әрлеуде, плиткаларды төсеуде және дәл туралау мен өлшеуді қажет ететін басқа құрылыс жұмыстарында пайдалану үшін өте қолайлы. Өнім туралы қызықты деректер: MATRIX 35007 тіпті жарқын жарықта да жарқын және тұрақты сәулені қамтамасыз етеді. Берік корпус ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз ете отырып, деңгейді соққыдан және ылғалдан қорғайды. MATRIX 35007 лазерлік деңгейімен құрылыс жобаларыңызды жетілдіріңіз! Оны қазір сатып алыңыз және жұмысыңыз ретінде жаңа биіктерге жетіңіз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.243 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптама түрі | қорап |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 240х205х57 мм |
| Жұмыс температурасының диапазоны, ºС | 0-ден +40 °С-қа дейін |
| Қорғау | IP20 |
| Қоректендіру элементтерінің саны мен кернеуі | 3х1,5Б |
| Тамақтандыру | AA/саусақ(R6;LR6;FR6) |
| Дәлдігі , мм | ± 1 мм/м |
- Бағасы: 5 500 ₸





