
CROWN лазерлік нивелирі CT44047
- Бар
- Коды:CT44047
25 000 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CROWN CT44047 лазерлік нивелирі - құрылыс нысандарында дәл тегістеуге және тегістеуге арналған жоғары дәлдіктегі құрал. Ол кәсіби нәтижелерге қол жеткізуге көмектесе отырып, пайдалануда жоғары дәлдік пен сенімділікті қамтамасыз етеді. Ерекшеліктері: Қуатты және жарқын лазер сәулесінің жұмыс қашықтығы 30 метрге дейін Әртүрлі жұмыс режимдері: көлденең, тік, көлденең Тасымалдауға және құралды қорғауға ыңғайлы ықшам және берік корпус Артықшылықтары: Артық күш жұмсамай жылдам және дәл орнату Сөрелерді орнату, жақтауларды бекіту, интерьерді әрлеу және басқа құрылыс жұмыстары үшін өте қолайлы Жоғары өнімділіктің арқасында уақыт пен күш-жігерді үнемдейді Пайдаланудағы беріктік пен сенімділік Қолдану: CROWN CT44047 лазерлік нивелирі құрылыс алаңдарында, жөндеу жұмыстарында, жиһазды монтаждауда және дәл тегістеу мен тегістеуді қажет ететін басқа жобаларда қолдануға жарамды. Өнім туралы қызықты деректер: CROWN CT44047 тіпті жоғары жарықта да жарқын және тұрақты сәулені қамтамасыз етеді. Берік корпус нивелирді соққыдан және ылғалдан қорғайды, ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. CROWN CT44047 лазерлік нивелирімен құрылыс жұмыстарының сапасын жақсартыңыз! Оны дәл қазір сатып алыңыз және кәсіби қызметіңізде жаңа биіктерге жетіңіз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Crown |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптама түрі | сөмке |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 163х120х140 мм |
| Қабылдағышсыз құрастыру қашықтығы, м | 30 м |
| Жұмыс температурасының диапазоны, ºС | -10-дан +40 °С-қа дейін |
| Толқын ұзындығы, Нм | 520 нм |
| Қорғау | IP54 |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Қоректендіру элементтерінің саны мен кернеуі | 4х1,5Б |
| Сәулелер саны | 2 |
| Тамақтандыру | AA/саусақ(R6;LR6;FR6) |
| Штативтің астына ою | 1/4 дюйм |
| Сақтау температурасы, °C | -20-дан +55 °С-қа дейін |
| Дәлдігі , мм | ± 0,3 мм/м |
| Өздігінен тегістеу бұрышы | ± 4 градус |
- Бағасы: 25 000 ₸






