
MATRIX 57336 саптамалары бар пневматикалық үрлеу пистолеттерінің жинағы
- Бар
- Коды:57336
2 500 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MATRIX 57336 саптамалары бар пневматикалық үрлеу пистолеттерінің жинағы шаңды, жоңқаларды және басқа да ұсақ бөлшектерді жету қиын жерлерден кетіруге арналған әмбебап құралдар жинағы болып табылады. Әртүрлі типтегі саптамалардың алуан түрлілігімен бұл жинақ әртүрлі үрлеу және тазалау тапсырмаларын тиімді орындауға мүмкіндік береді. Ерекшеліктер: Саптамалардың әртүрлілігі: Жинақ алты түрлі саптаманы қамтиды, олардың әрқайсысы үрлеу тапсырмасының белгілі бір түріне арналған. Қолдану мүмкіндігі: Пистолеттердің эргономикалық дизайны және жеңіл салмағы жұмыс кезінде жайлылық пен ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Беріктігі мен сенімділігі: Сапалы материалдардан жасалған MATRIX пистолеттері ұзақ қызмет ету мерзіміне және сенімді жұмысқа кепілдік береді. Артықшылықтары: Тиімділігі: MATRIX 57336 пневматикалық үрлеу пистолеттерінің жинағы беттерден ластаушы заттарды жылдам және тиімді кетіруді қамтамасыз етеді. Әмбебаптығы: Саптамалардың кең таңдауы жинақты әртүрлі жұмыс түрлері үшін және әртүрлі салаларда пайдалануға мүмкіндік береді. Көп функциялы: MATRIX пневматикалық үрлеу пистолеттері автомобиль өнеркәсібінде, металл өңдеуде, құрылыста және үй шаруашылығында қолдануға жарамды. Қолданылуы: MATRIX 57336 пневматикалық үрлеу пистолеттерінің жинағы шаңды, жоңқаларды және басқа да ұсақ бөлшектерді тиімді кетіру қажет болатын әртүрлі қызмет салаларында қолданбаларды табады. MATRIX 57336 пневматикалық үрлеу пистолеттері жинағы арқылы жұмысыңыздың сапасын жақсартыңыз! Оны қазір сатып алыңыз және көп күш жұмсамай-ақ кәсіби нәтижеге қол жеткізіңіз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.164 кг |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 222х111х18 мм |
| Қысым | 9.87 атм |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4F дюйм |
| Саптаманың диаметрі, мм | 2.5 мм |
| Ауа шығыны, л/мин | 400 л/мин |
| Құрал түрі | құм шашатын тапанша |
| Қосылу түрі | Бұрандалы |
| Қаптама | Қорап |
- Бағасы: 2 500 ₸






