
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер MATRIX 57405
- Бар
- Коды:57405
17 000 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MATRIX 57405 пневматикалық шеге шегесі - шегелерді жылдам және дәл соғуға арналған жоғары сапалы құрал. Ол құрылыс және әрлеу жұмыстары үшін өте қолайлы, жылдам және кәсіби нәтиже береді. Мүмкіндіктер: Өнімділік: Тапсырмаларды жылдам және тиімді орындауға мүмкіндік беретін жоғары жұмыс жылдамдығына ие. Пайдаланудың қарапайымдылығы: Жеңіл және басқаруға ыңғайлы, бұл оны ұзақ мерзімді жұмыс үшін тамаша таңдау етеді. Сенімділік: Берік конструкция құралдың ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Артықшылықтары: Дәлдік: Шегелердің бетіне зақым келтірместен дәл соғуын қамтамасыз етеді. Тиімділік: Жұмыстарды орындау уақытын қысқартады және өнімділікті арттырады. Әмбебаптығы: Құрылыс және әрлеу жұмыстарының кең ауқымына жарамды. Қолданылуы: Еден жабындарын төсеу, қаңқалық жұмыстар, қабырғалар мен төбелерді қаптау, жиһаз жасау және т.б. үшін өте қолайлы. MATRIX 57405 пневматикалық шеге шегесінің көмегімен жұмысыңызды оңтайландырыңыз және көп уақыт пен күш жұмсамай-ақ кәсіби нәтижелерге қол жеткізіңіз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 252х194х55 мм |
| Қысым | 7.7 атм |
| Шегелердің ұзындығы, мм | 10-32 мм |
| Патрон | 1/2 дюйм |
| Қолайлы шығын | шегелер (штифттер) |
| Құрал түрі | шегелеуші |
| Қосылу түрі | Бұрандалы |
| Қаптама | Қорап |
- Бағасы: 17 000 ₸






