
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер MATRIX 57410
- Бар
- Коды:57410
20 000 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MATRIX 57410 пневматикалық шеге шегесі - шегелерді жылдам және дәл соғуға арналған сенімді және тиімді құрал. Оның көмегімен сіз әртүрлі материалдарды оңай және жылдам бекіте аласыз, бұл оны құрылыс және әрлеу жұмыстарына өте ыңғайлы етеді. Ерекшеліктер: Өнімділік: Шегелерді соғудың жоғары жылдамдығы мен дәлдігін қамтамасыз етеді. Пайдаланудың қарапайымдылығы: Жеңіл және басқаруға ыңғайлы, бұл ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Сенімділік: Берік конструкция және жоғары сапалы материалдар ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Тиімділік: Жұмысты орындау уақытын қысқартады және өнімділікті арттырады. Дәлдік: Шегелердің бетіне зақым келтірместен дәл соғуын қамтамасыз етеді. Әмбебаптығы: Құрылыс және әрлеу жұмыстарының кең ауқымына жарамды. Қолданылуы: Еден жабындарын төсеу, қаңқалық жұмыстар, қабырғалар мен төбелерді қаптау, жиһаз жасау және т.б. үшін өте қолайлы. MATRIX 57410 пневматикалық шеге шегесінің көмегімен жұмысыңыздың тиімділігі мен өнімділігін арттырыңыз және көп уақыт пен күш жұмсамай-ақ кәсіби нәтижелерге қол жеткізіңіз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.12 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 252х246х55 мм |
| Шегелердің ұзындығы, мм | 10-32 мм |
| Патрон | 47/F/055/049/300/J/SK50 |
| Қолайлы шығын | шегелер (штифттер) |
| Құрал түрі | шегелеуші |
| Қосылу түрі | рапид (EURO) |
| Қаптама | Қорап |
- Бағасы: 20 000 ₸






