
Пневматикалық шегелер-степлер MATRIX 2 в 1 57426
- Бар
- Коды:57426
28 000 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MATRIX 2 1 57426 пневматикалық қапсырма шегесі - бұл шегелер мен қапсырмалардың функцияларын біріктіретін әмбебап құрал. Ол құрылыс және әрлеу жұмыстарының жылдам әрі сенімді орындалуын қамтамасыз ете отырып, шегелер мен қапсырмалар арқылы әртүрлі материалдарды бекітуге арналған. Мүмкіндіктер: Қос функционалдылық: Шегені де, қапсырманы да пайдалануға мүмкіндік береді, бұл оны әртүрлі тапсырмалар үшін әмбебап құралға айналдырады. Өнімділік: Материалдарды бекітудің жоғары жылдамдығы мен дәлдігін қамтамасыз етеді. Қолданудың қарапайымдылығы: Жеңіл және ықшам, ыңғайлы жұмыс үшін ыңғайлы эргономикалық тұтқасы бар. Артықшылықтары: Тиімділік: Жұмысты орындау уақытын қысқартады және өнімділікті арттырады. Сенімділік: Материалдардың берік және сенімді бекітілуіне кепілдік береді. Әмбебаптығы: Құрылыс және әрлеу жұмыстарының кең ауқымына жарамды. Қолданылуы: Еден жабындарын төсеуге, жиһазды қаптауға, қаптамаларды бекітуге және басқа құрылыс жұмыстарына өте ыңғайлы. Бүгін 1 57426 нөміріндегі MATRIX 2 пневматикалық қапсырма пистолетінің көмегімен жұмысыңызды оңтайландырыңыз және тиімділікті арттырыңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.76 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 320х290 мм |
| Қысым | 7 атм |
| Ауа штуцерінің диаметрі | 1/4М дюйм |
| Шегелердің ұзындығы, мм | 10-50 мм |
| Патрон | 4/55/90/18GA, 47/F/055/049/300/J/SK50 |
| Қолайлы шығын | қапсырмалар мен шегелер (штифттер) |
| Құрал түрі | Степлер |
| Қосылу түрі | рапид (EURO) |
| Қаптама | Қорап |
- Бағасы: 28 000 ₸







