
Пневматикалық бояу бүріккіш MATRIX 57314
- Бар
- Коды:57314
8 500 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MATRIX 57314 пневматикалық бояу бүріккіші - бояудың әртүрлі беттерге жоғары сапалы жағылуын қамтамасыз ететін сенімді құрал. Оның көмегімен сіз кескіндемеде кәсіби нәтижелерге қол жеткізе аласыз. Ерекшеліктері: Төзімді орындалуы: Бояу бүріккіші сапалы материалдардан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Реттелетін ағын: Беткі жағуды дәл бақылау үшін бояу ағынын реттеу мүмкіндігімен. Қолдану мүмкіндігі: Жеңіл және өңдеуге ыңғайлы, бұл оны кәсіби шеберханаларға және үйде пайдалануға жарамды етеді. Артықшылықтары: Біркелкі жабын: Жолақтар мен жолақтарсыз біркелкі және тегіс жабуды қамтамасыз етеді. Уақыт пен материалдарды үнемдеу: Бояуды тұтынуды азайтады және бояу процесін жылдамдатады. Әмбебаптығы: Бояулар мен беттердің әртүрлі түрлеріне жарамды. Қолданылуы: Кәсіби шеберханаларда да, үйде де автомобильдерді, жиһаздарды, қабырғаларды, төбелерді және басқа беттерді бояуға өте ыңғайлы. MATRIX 57314 пневматикалық бояу бүріккішімен бояуда кәсіби нәтижелерге қол жеткізіңіз. Қазір байқап көріңіз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.77 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 160х330х105 мм |
| Қысым | 4 атм |
| Саптаманың диаметрі, мм | 1.8 мм |
| Сыныбы | тұрмыстық |
| Сұйықтыққа арналған бактың көлемі | 0.6 л |
| Ауа шығыны, л/мин | 230 л/мин |
| ЛБМ бүрку тәсілі | HP (High Pressure) |
| Құрал түрі | Бүріккіш пистолет |
| Қосылу түрі | рапид (EURO) |
| Қаптама | Қорап |
- Бағасы: 8 500 ₸





