
Пневматикалық бояу бүріккіш MATRIX 57315
- Бар
- Коды:57315
9 500 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MATRIX 57315 пневматикалық бояу бүріккіші - пайдалануды жеңілдету үшін үстіңгі резервуары бар кәсіби және үйде бояуға арналған тиімді құрал. Жоғары өнімділігімен ол бояудың әртүрлі беттерге біркелкі және сапалы жағылуын қамтамасыз етеді. Ерекшеліктері: Үстіңгі резервуар: Бояу процесін жеңілдетеді және бояу деңгейін ыңғайлы басқаруға мүмкіндік береді. Реттелетін ағын: Қажетті нәтижеге қол жеткізу үшін бүрку қарқындылығын реттеуге мүмкіндік береді. Төзімді орындалуы: Беріктігі мен сенімділігі үшін сапалы материалдардан жасалған. Артықшылықтары: Кәсіби нәтижелер: Жолақтар мен жолақтарсыз біркелкі және тегіс жабуды қамтамасыз етеді. Қолдану мүмкіндігі: Жеңіл және өңдеуге ыңғайлы, бұл оны кәсіпқойлар мен үйде пайдалану үшін тамаша таңдау жасайды. Қолданудың кең ауқымы: Бояулар мен беттердің әртүрлі түрлеріне жарамды. Қолданылуы: Кәсіби шеберханаларда да, үйде де автомобильдерді, жиһаздарды, қабырғаларды, төбелерді және басқа беттерді бояуға жарамды. MATRIX 57315 пневматикалық бояу бүріккішімен бояуда кәсіби нәтижелерге қол жеткізіңіз. Қазір байқап көріңіз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.77 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 225х130х120 мм |
| Қысым | 3.95 атм |
| Саптаманың диаметрі, мм | 1.8 мм |
| Сыныбы | тұрмыстық |
| Сұйықтыққа арналған бактың көлемі | 1 л |
| Ауа шығыны, л/мин | 230 л/мин |
| ЛБМ бүрку тәсілі | HP (High Pressure) |
| Құрал түрі | Бүріккіш пистолет |
| Қосылу түрі | рапид (EURO) |
| Қаптама | Қорап |
- Бағасы: 9 500 ₸



