
Қол барабан шығыры TOR ЛН-1200 (LHW) 113053
- Бар
- Коды:113053
25 000 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TOR ЛН-1200 (LHW) 113053 қол барабан шығыры жүктерді қысқа қашықтыққа көтеруге және жылжытуға арналған сенімді және берік жабдық болып табылады. Оның жүк көтергіштігі жоғары және ыңғайлы конструкциясы бар, бұл оны гараждарда, қоймаларда, құрылыс алаңдарында және сенімді және пайдалану оңай көтеру механизмін қажет ететін басқа жерлерде пайдалану үшін тамаша таңдау жасайды. Ерекшеліктері: Жоғары жүк көтергіштігі: Тиімді және қауіпсіз көтеруді қамтамасыз ете отырып, салмағы 0,5 тоннаға дейінгі жүктерді көтеруге қабілетті. Ұзын арқан: Ұзындығы 20 м арқанмен жабдықталған, бұл әртүрлі жағдайларда жұмыс істеуге жеткілікті ұзындықты қамтамасыз етеді. Төзімді конструкция: Жұмыстың беріктігі мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз ететін сапалы материалдардан жасалған. Артықшылықтары: Пайдаланудың қарапайымдылығы: Ыңғайлы тұтқамен және педальмен жабдықталған, бұл оңай басқаруды және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Әмбебаптығы: Құрылыс, жөндеу жұмыстары, ауыл шаруашылығы және т.б. қоса алғанда, қызметтің әртүрлі салаларында пайдалануға жарамды. Сенімділік: Қатаң қауіпсіздік сынақтарынан өтті және барлық сапа стандарттарына сәйкес келеді. Қолданылуы: TOR LN-1200 (LHW) қолмен жұмыс істейтін барабан лебедкасы жүктерді қоймаларда, гараждарда, құрылыс алаңдарында және сенімді және ыңғайлы көтеру механизмін қажет ететін басқа жерлерде қысқа қашықтыққа көтеру және жылжыту үшін өте қолайлы. Қызықты фактілер: Ықшам өлшем: Арнайы әзірленген ықшам дизайн бұл жүкшығырды сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы етеді. Оңай орнату: Әртүрлі беттерге орнату және орнату оңай, бұл оны әртүрлі тапсырмалар үшін жан-жақты құралға айналдырады. TOR ЛН-1200 (LHW) қол барабанды жүкшығырымен жұмыс орныңызда қауіпсіздік пен тиімділікті қамтамасыз етіңіз. Дәл қазір тапсырыс беріңіз және зауыттың өндірістік процестерін жақсартыңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 270х180х140 мм |
| Тростың диаметрі, мм | 4 мм |
| Тростың ұзындығы, м | 20 м |
| Кернеу, Жылы | алға-артқа |
| Түрі | арқанды барабанды шығырлар |
| Аударым түрі | тісті беріліс (1 жылдамдық) |
| Шынжыр тежегіші | қолмен (көтеруге) |
| Күш, т | 0,5 т |
- Бағасы: 25 000 ₸


