
Жүк көтеруге арналған арба TOR В типі (GCL) 1X12 104112
- Бар
- Коды:104112
32 000 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
104112 қозғалыс механизмі бар TOR типті жүк көтергіш арба B (GCL) 1X12 - TOR жүк көтергіштерін ыңғайлы және қауіпсіз тасымалдауға арналған арнайы жабдық. Бұл арба беріктікті, сенімділікті және басқарудың қарапайымдылығын біріктіреді, бұл оны өнеркәсіптік және қоймалық тапсырмалардың кең ауқымы үшін өте қолайлы етеді. Ерекшеліктері: Қолданудың қарапайымдылығы: Қозғалыстың жеңілдігі мен тегістігін қамтамасыз ететін қозғалыс механизмімен жабдықталған. Төзімді конструкциялар: Ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз ететін жоғары сапалы материалдардан жасалған. Үйлесімділік: В типті (GCL) 1X12 көтергіштермен пайдалануға арналған адаптер. Артықшылықтары: Тиімділік: жүктерді жылдам және қауіпсіз тасымалдау, жұмыс процесін жеделдету. Сенімділік: TOR жүк көтергіштерінің тұрақты және қауіпсіз бекітілуіне кепілдік береді. Әмбебаптығы: Өндірістік объектілерде, қойма үй-жайларында және басқа да өнеркәсіптік нысандарда пайдалану үшін өте қолайлы. Қолданылуы: 104112 қозғалыс механизмі бар TOR типті жүк көтергіш арба B (GCL) 1X12 жүк көтергіштерін қоймаларды, өндірістік шеберханаларды және құрылыс алаңдарын қоса алғанда, әртүрлі нысандарда жылжыту үшін жасалған. Қызықты деректер: Бұл арба TOR жүк көтергіштерінің тиімді және қауіпсіз қозғалысын қамтамасыз етеді, бұл оны көтеру операциялары үшін таптырмас жабдыққа айналдырады. 104112 қозғалыс механизмі бар TOR типті В (GCL) 1X12 жүк көтергіш арбалары арқылы мекемеңізде TOR жүк көтергіштерімен жұмыс істеуге көмектесу және жеделдету мүмкіндігін жіберіп алмаңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 15 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы, мм | 1000 мм |
| Min арқалықтың ені, мм | 80 мм |
| Көтеру биіктігі, м/мм | 12 м |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 205х205 мм |
| Жүк көтергіштігі, т/кг | 1000 кг |
| Тізбектің ұзындығы, м | 12 м |
| Тізбектер саны, дана | 1 |
| Орын ауыстыру түрі | механикалық жетегі бар |
| Арқалықтың ені, мм | 80-115 мм |
- Бағасы: 32 000 ₸



