
Жүк көтеруге арналған арба TOR В типі (GCL) 2X6 10426
- Бар
- Коды:10426
30 000 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
10426 қозғалыс механизмі бар TOR типті жүк көтергіш арба B (GCL) 2X6 — бұл TOR жүк көтергіштерін ыңғайлы және қауіпсіз жылжытуға арналған арнайы жабдық. Ол өндірістік объектілерде, қойма үй-жайларында және басқа да өндірістік объектілерде жүктерді тиімді және сенімді бекітуді және жылжытуды қамтамасыз етеді. Ерекшеліктер: Пайдаланудың қарапайымдылығы: Жүктерді жеңіл және бірқалыпты жылжыту үшін қозғалыс механизмімен жабдықталған. Төзімді конструкциялар: Ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз ететін жоғары сапалы материалдардан жасалған. Үйлесімділік: В типті (GCL) 2X6 көтергіштермен пайдалануға арналған адаптер. Артықшылықтары: Тиімділік: Жүктердің жылдам және қауіпсіз қозғалысын қамтамасыз етеді, еңбек өнімділігін арттырады. Сенімділік: TOR жүк көтергіштерінің тұрақты және қауіпсіз бекітілуіне кепілдік береді. Әмбебаптығы: Өндірістік объектілерде, қойма үй-жайларында және басқа да өнеркәсіптік нысандарда пайдалану үшін өте қолайлы. Қолданылуы: 10426 қозғалыс механизмі бар TOR типті жүк көтергіш арба B (GCL) 2X6 жүк көтергіштерін әртүрлі нысандарда, соның ішінде қоймаларда, өндірістік цехтарда және құрылыс алаңдарында жылжытуға арналған. Қызықты деректер: Бұл арба TOR жүк көтергіштерінің тиімді және қауіпсіз қозғалысын қамтамасыз етеді, бұл оны көтеру операциялары үшін таптырмас жабдыққа айналдырады. 10426 қозғалыс механизмі бар TOR типті В (GCL) 2X6 жүк көтергіш арбаларының көмегімен сіздің мекемеңізде TOR жүк көтергіштерімен жұмысты жеңілдету және жеделдету мүмкіндігін жіберіп алмаңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Min доғаның радиусы, мм | 1100 мм |
| Min арқалықтың ені, мм | 88 мм |
| Салмақ | 18 келі |
| Көтеру биіктігі, м/мм | 6 м |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 244х240 мм |
| Жүк көтергіштігі, т/кг | 2000 кг |
| Тізбектің ұзындығы, м | 6 м |
| Тізбектер саны, дана | 1 |
| Орын ауыстыру түрі | механикалық жетегі бар |
| Арқалықтың ені, мм | 88-135 мм |
- Бағасы: 30 000 ₸


