
Платформалық арба TOR ТП-1 (500x800) 1008219
- Бар
- Коды:1008219
48 000 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі 300 кг-ға дейін және диаметрі 125 мм дөңгелектері бар TOR ТП-1 (500x800) 1008219 платформалық арба жүктерді қоймаларда, дүкендерде және басқа жерлерде тасымалдаудың сенімді және тиімді құралы болып табылады. Ерекшеліктер: Шағын өлшемдер: Платформаның өлшемдері 500x800 мм, тіпті шектеулі кеңістіктерде де пайдалану ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жоғары жүк көтергіштігі: Салмағы 300 кг-ға дейінгі жүктерді көтере алады, бұл оны әртүрлі жүктерді тасымалдау үшін тамаша таңдау жасайды. Төзімді конструкция: Берік материалдардан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзімін және пайдалануда сенімділікті қамтамасыз етеді. Пайдаланудың қарапайымдылығы: Басқарудың қарапайымдылығы және маневрлік қабілеті TOR TP-1 арбасын қойма жұмыстары үшін тамаша шешімге айналдырады. Артықшылықтары: Тиімділік: Жүктерді жылдам және тиімді тасымалдауды қамтамасыз етеді, бұл өнімділікті арттырады және уақытты үнемдейді. Әмбебаптығы: Өнеркәсіптің, сауданың және тұрмыстық қажеттіліктердің әртүрлі салаларында пайдалануға жарамды. Сенімділік: Оның сенімділігі мен беріктігіне кепілдік беретін жоғары сапалы материалдардан жасалған. Қолданылуы: Жүктерді қоймаларда, дүкендерде, өндірістерде, сауда орталықтарында және жүк тасымалдау көлемі артқан басқа жерлерде тасымалдау үшін өте қолайлы. Қызықты деректер: TOR ТП-1 платформалық арбасы әртүрлі жағдайларда және әртүрлі жүк түрлерімен жұмыс істеу үшін оңтайлы сипаттамаларымен ерекшеленеді. TOR ТП-1 платформалық арбасын сатып алу және сіздің мекемеңізде жүктерді тасымалдауды жеңілдету мүмкіндігін жіберіп алмаңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 12 келі |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | Платформалар - 500х800 мм |
| Жүк көтергіштігі, т/кг | 300 келі |
| Дөңгелектердің диаметрі, мм | 125 мм |
| Ұзындығы, м/мм | 800 мм |
| Сыныбы | тұрмыстық |
| Түрі | Платформалық қол арба |
- Бағасы: 48 000 ₸
