
СИБРТЕХ 68721 диаметрі 100 мм тежегіші бар айналмалы дөңгелек
- Бар
- Коды:68721
3 000 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СИБРТЕХ 68721 ұсынған диаметрі 100 мм тежегіші бар айналмалы доңғалақ кіріктірілген тежегіштің арқасында орнында бекіту мүмкіндігімен жүктерді тасымалдауға арналған тиімді және ыңғайлы шешім болып табылады. Пайдаланудағы беріктік пен сенімділік үшін берік конструкциясы бар жоғары сапалы материалдардан жасалған. Ерекшеліктері: Кіріктірілген тежегіш қажет болған жағдайда дөңгелекті орнында бекітудің ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Ықшам өлшемдері мен жеңіл салмағы оны әртүрлі құрылғыларда қолдануға өте ыңғайлы етеді. Белсенді пайдаланған кезде де жүктердің бірқалыпты және дыбыссыз қозғалысын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Тежеу функциясы жұмыс процесінде қауіпсіздік пен тұрақтылықты қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Жоғары тозуға төзімділік ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Орнатудың және техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы оны пайдалануды ыңғайлы етеді. Қолданылуы: Арбалардың, сөрелердің, үстелдердің және басқа құрылғылардың әртүрлі түрлерінде қолдануға өте ыңғайлы. Қоймалық, өндірістік және сауда үй-жайларында қолдану үшін жарамды. Тауар туралы қызықты деректер: СИБРТЕХ 68721 дөңгелегі функционалдылық пен сенімділікті біріктіреді. Оңтайлы дизайн пайдаланудың ыңғайлылығы мен тиімділігін қамтамасыз етеді. СИБРТЕХ 68721-ден дәл қазір диаметрі 100 мм тежегіші бар сенімді айналмалы дөңгелекті сатып алыңыз және жабдықтарыңызға сенімді қолдау көрсетіңіз!
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Биіктігі, мм | 130 мм |
| Жүк көтергіштігі, т/кг | 0.065 т |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 100 мм |
| Жұмыс температурасының диапазоны, ºС | -25 °С-тан +50 °С-қа дейін |
| Материал | байланыс бөлігінің - термопластичная сұр резеңке |
| Қолдану | өнеркәсіптік |
| Дөңгелектің түрі | қолдауымен |
- Бағасы: 3 000 ₸
