
30956-100-B коды бар БИЗОННАН диаметрі 100 мм тежегіші бар айналмалы доңғалақ
- Бар
- Коды:30956-100-B
3 300 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
30956-100-B коды бар БИЗОННАН диаметрі 100 мм тежегіші бар айналмалы доңғалақ салмағы 65 кг-ға дейінгі жүктердің сенімді және ыңғайлы қозғалысын қамтамасыз етеді. Оның резеңкеден және полипропиленнен жасалған аралас жабыны бар, ол мінсіз ұстауды қамтамасыз етеді және қозғалыс кезінде шуды азайтады. Ерекшеліктері: Резеңке мен полипропиленнің аралас жабыны оңтайлы ұстау мен беріктікті қамтамасыз етеді. Кіріктірілген тежегіш қауіпсіздік пен ыңғайлылықты қамтамасыз ете отырып, дөңгелекті оңай бекітуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Жоғары жүк көтергіштігі бұл дөңгелекті әртүрлі салмақтарда пайдалану үшін өте қолайлы етеді. Берік конструкция ұзақ қызмет ету мерзіміне және тұрақты жұмысқа кепілдік береді. Қолданылуы: Қоймаларда, дүкендерде, өндірістік желілерде және жүк қозғалысы қажет басқа жерлерде пайдалануға жарамды. Тауар туралы қызықты деректер: БИЗОН 30956-100-B дөңгелегі қатаң сенімділік пен қауіпсіздік сынақтарынан өтті. Оның пайдаланудағы ыңғайлылығы мен сенімділігі жұмысыңызды тиімдірек етеді. Жабдықтарыңызды сенімді және ыңғайлы БИЗР 30956-100-B доңғалағының көмегімен дәл қазір жаңартыңыз және жүктердің қозғалу процесін жақсартыңыз!
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Биіктігі, мм | 134 мм |
| Жүк көтергіштігі, т/кг | 0.065 т |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 100 мм |
| Жұмыс температурасының диапазоны, ºС | +5 °С-тан +50 °С-қа дейін |
| Материал | дөңгелектер - сұр резеңке |
| Қолдану | өнеркәсіптік |
| Дөңгелектің түрі | қолдауымен |
- Бағасы: 3 300 ₸


