
Ресанта АСН 3000/1-Ц кернеу тұрақтандырғышы (63/6/5 моделі)
- Бар
- Коды:63/6/5
50 000 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ресанта АСН 3000/1-Ц кернеу тұрақтандырғышы (63/6/5 моделі) электр құрылғыларын желідегі кернеудің ауытқуынан сенімді қорғауға арналған. Тұрмыстық және кеңсе техникасының зақымдануын болдырмай, тұрақты шығыс кернеуін қамтамасыз етеді, бұл оны үйде де, коммерциялық жағдайларда да пайдалануға өте ыңғайлы етеді. Ерекшеліктері: 3000ВА қуат: Әртүрлі тұрмыстық және кеңсе құрылғыларына жарамды, кез келген жүктеме жағдайында тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді. Нақты тұрақтандыру: Техниканы секірулерден және құлаудан сақтай отырып, тұрақты шығыс кернеуіне кепілдік береді. Сандық дисплей: Тұрақтандырғыштың күйін бақылауды жеңілдететін ағымдағы жұмыс параметрлерін көрсетеді. Автоматты реттеу: Пайдаланушының қатысуынсыз кернеуді теңестіреді. Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау: Тұрақтандырғыш пен жалғанған құрылғылардың зақымдалуын болдырмайды. Ықшам дизайн: Әртүрлі бөлмелерде орналастыруға ыңғайлы. Артықшылықтары: Сенімді қорғаныс: Қосылған құрылғылардың сенімді жұмысын қолдайды. Энергия тиімділігі: Ең аз энергия тұтынумен тиімді жұмыс істейді. Пайдаланудың қарапайымдылығы: Қосылу және конфигурациялау оңай. Әмбебаптығы: Тұрмыстық және коммерциялық жағдайларда пайдалануға жарамды. Қолданылуы: Тұрмыстық техниканы, кеңсе жабдықтарын және басқа электр құрылғыларын қорғауға өте ыңғайлы. Ресанта АСН 3000/1-Ц (63/6/5) тұрақтандырғышының көмегімен өз электр аспаптарыңызды сенімді қорғауды қамтамасыз етіңіз! Сіздің жайлылығыңыз бен қауіпсіздігіңіз біз үшін маңызды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Шығу кернеуі | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріс кернеуі | 260 Жылы |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 220х230х340 мм |
| Қорғау | IP20 |
| Қуат | 3 кВТ |
| Салқындату | Табиғи |
| Қателік шегі, °C,± | 8 % |
- Бағасы: 50 000 ₸


