
12 қырлы ұштық бастиек (22 мм; CrV; 1/2DR) STELS 13668
- Бар
- Коды:13668
800 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
STELS 13668 12 қырлы (22 мм; CrV; 1/2DR) шеткі басы болттар мен гайкалар сияқты әртүрлі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған. Жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан (CrV) жасалған, басы пайдалануда сенімділік пен беріктікті қамтамасыз етеді. Он екі қырлы профиль бекіткіштердің сенімді ұсталуына кепілдік береді және олардың зақымдану қаупін азайтады. Ерекшеліктер: Өлшемі: 22 мм Бекіту түрі: 1/2DR (шаршы астында) Профиль: он екі қырлы Материал: хром-ванадийлі болат (CrV) артықшылықтары: Беріктік және беріктік: Жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған, басы тозуға және механикалық кернеулерге жоғары төзімділікке ие. Сенімді ұстағыш: Он екі жақты профиль бекіткіштердің сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді, бұл олардың зақымдану қаупін азайтады. Әмбебаптығы: 1/2DR бекіткішінің арқасында көптеген стандартты құралдармен пайдалануға жарамды. Қолданылуы: 12 қырлы ұштық бастиек (22 мм; CrV; 1/2DR) STELS 13668 автокөліктерге қызмет көрсетуде, жөндеу шеберханаларында және үйде әр түрлі жөндеу жұмыстарын орындау үшін өте қолайлы. Қызықты фактілер: Бастың он екі қырлы профилі бекіткіштердің зақымдану қаупін азайта отырып, күшті біркелкі таратады. STELS 13668 12 жақты (22 мм; CrV; 1/2DR) соңғы басын дәл қазір сатып алыңыз және бекіткіштермен жұмыс істегенде оның сенімділігі мен тиімділігіне көз жеткізіңіз. Бұл жоғары сапалы құрал сіздің арсеналыңызда таптырмас көмекші болады!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.083 кг |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм/м | 22 мм |
| Ұзындығы, м/мм | 30 мм |
| Материал | CrV |
| Бекіту түрі | серіппелі шары бар шаршы |
| Нысан | ішкі он екібұрыш |
| Құйрық | 1/2 дюйм |
- Бағасы: 800 ₸




