
Файл 150 мм дөңгелек ағаш сабы Сибртех 16123
- Бар
- Коды:16123
800 ₸
+7 (775) 007-53-28
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ағаш сабы бар 150 мм дөңгелек файл (16123 үлгісі) әртүрлі материалдарды дәл өңдеуге арналған таптырмас құрал болып табылады. Төзімді болаттан жасалған ол жоғары өнімділік пен беріктікті қамтамасыз етеді. Ыңғайлы ағаш тұтқасы дәлдік пен тиімділікті қамтамасыз ете отырып, жұмыс кезінде құралдың қолыңызда ыңғайлы және сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді. Ерекшеліктер: Ұзындығы: 150 мм Түрі: дөңгелек Материал: болат Тұтқа: ағаш Бренд: Сибртех Үлгі: 16123 Артықшылықтары: Беріктік және беріктік: Ұзақ пайдалану үшін жоғары сапалы болаттан жасалған. Жұмыстың ыңғайлылығы: Ағаш сабы құралды қолыңызда ыңғайлы және сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Нақты өңдеу: Әртүрлі материалдардың дәл және тиімді өңделуін қамтамасыз етеді. Әмбебаптығы: Тегістеу, орнату және түзетуді қоса алғанда, тапсырмалардың кең ауқымына жарамды. Қолданылуы: Ағаш тұтқасы бар 150 мм дөңгелек файл ағаш, металл және пластикпен жұмыс істеуге өте ыңғайлы. Ол ағаш ұстасы, металл өңдеу, жөндеу және қалпына келтіруді қоса алғанда, әртүрлі салаларда қолданылады. Сапалы құралды сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз! Сибртехтен ағаш сабы бар 150 мм дөңгелек файлға дәл қазір тапсырыс беріңіз және жұмысыңыздың сапасын жақсартыңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Алмазды тозаңдату | Жоқ |
| Салмақ | 0.065 кг |
| МЕМСТ\ТУ | 1465-80 |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы, мм | 150 мм |
| Ұзындығы, м/мм | 260 |
| Сыныбы | (№) 2 |
| Тұтқаның материалы | қатты қатты ағаш |
| Түрі | металл бойынша |
| Ойық түрі | қосарлы (айқаспалы) |
| Нысан | Дөңгелек |
| Жұмыс бөлігінің ені | 5.2 мм |
- Бағасы: 800 ₸





